2 Ocak 2010 Cumartesi

Set ve Dekor Aksesuarları...


1973 yılında Adana’da doğan Ali KARADUMAN, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Resim bölümünü bitirdikten sonra sektörde yerini almış ve bu günlerde hatrı sayılır bir şekilde artık işinde uzman!

Televizyonunuzda izlediğiniz bir çok dizi, reklam ve yarışma programının var olmasında payı olan Ali KARADUMAN, Seyrantepe de bulunan atölyesinde çalışmalarını sürdürüyor..


Kolpaçino için ceset. normal bir insanın hareketlerini yapar . eklem yerleri gerçekci hareket etmektedir. biryerden atıldığında yada bir araba çarptığında hareketleri gerçekcidir. sünger mankenler gibi değil. demir konstrüksiyon ile inşa edilmiştir.

   
Ali KARADUMAN’ın atölyesinde yaptığı Set dekorları ve aksesuarlarını merak ediyorsanız; açmış olduğu blogundan onu takip edebilirsiniz.


 Kurtlar Vadisi dizisi için hazırlanmış helikopter...Aman Dikkat yarışmasının sahne dekoru...

 Bu blogu takibe almanız konusunda şiddetli bir tavsiyede bulunmayı görev edinmiş durumdayım...Pişman olmayacağınıza da eminim...

Selam ve sevgilerimle...
Methods
4 yorum:

aktifmutfak dedi ki...

hımmmm..enteresanmış:)))

Methods dedi ki...

Sen kesin takipçi olursun, eminim :))

Kurtlar Vadisi de var işin içinde ona göre :)))

Serious Blogger dedi ki...

Merhaba,
Blog kullanımı ve blog tutma sebepleri ile ilgili bir araştırma yapıyorum. Aşağıdaki linkten ankete ulaşıp, doldurursanız bir blogsevere yardımcı olmuş olursunuz. Teşekkürler.

http://www.surveymonkey.com/s/blog_kullanim_anketi
veya

http://nedenblogluyoruz.blogspot.com/
Not: Araştırma sonuçları yine bu adresten yayınlanacaktır.

Roberta Granada dedi ki...

Merhaba, ben de, genel olarak ilgili el sanatları, çeşitli yemek tarifleri, beijokas ile benim blog ziyaret blogunuzun bütün olarak her zaman çok güzel aşk
http://agulhaetricot.com
http://agulhaetricot.blogspot.com
http://titacarre.elo7.com.br

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More